2012 рік є особливим для початкової школи. Адже саме з 1 вересня у початковій школі розпочалося поступове впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти та нових навчальних програм для 1 класу.
Базовим навчальним планом передбачено з першого класу введення нових предметів: природознавство, іноземна мова, а з другого класу — інформаційно-комунікаційні технології "Сходинки до інформатики".
/Files/images/s75039633.jpg

Другий рік поспіль в нашій державі триває Всеукраїнська акція "Дай руку, першокласнику!", в ході проведення якої основна увага приділяється створенню сприятливих умов для навчання шестирічок під час адаптаційного періоду. Вимоги сучасного життя потребують нових підходів до організації навчально-виховного процесу у першому класі, який будуть забезпечувати в Очаківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 дипломовані спеціалісти початкової школи. Педагоги, готуючись до впровадження нового Державного стандарту відвідували семінар-практикум, тренінги, які організовував науково-методичний центр м.Миколаєва, пройшли курсову перепідготовку та працювали над новою методичною літературою.

Управлінням освіти та адміністрацією школи в рамках підготовки до нового навчального року належна увага приділялась облаштуванню шкільного приміщення для прийому першокласників. Проведено ремонти у класних кімнатах, оформлено кімнату для групи продовженого дня, створено ігрові куточки для організації рухливих ігор. Для кращої адаптації першачків у кожній класній кімнаті поставлено парту для їхніх батьків.

В середині серпня проходила Всеукраїнська акція "Нові стандарти — нова школа" з метою вивчення стану готовності початкової школи до роботи за новими програмами. Акція здійснювалася у формі відвідування делегаціями районів та міст однієї області навчальних закладів районів та міст іншої області. За висновками перевіряючих, навчальні заклади готові на належному рівні прийняти малечу.

У школі, для кращої адаптації дітей до навчання, були проведені для батьків майбутніх першокласників батьківські збори, дні відкритих дверей, екскурсії по школі, зустрічі-знайомства з першою вчителькою, організовано постійно діючий консультаційний пункт, де вчителі надають допомогу батькам стосовно підготовки дітей до навчання у школі.

/Files/images/DSCN1094.jpg/Files/images/DSCN1089.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 769

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.